Szkolenia internetowe dla dietetyków Paleta Diet

Szkolenie internetowe:
Praktyczne aspekty diagnostyczne chorób w poradnictwie dietetycznym

Szkolenie, które nie skupia się tylko na diagnostyce chorób i badaniach laboratoryjnych, wręcz przeciwnie jest dyskusją dotyczącą najczęściej dotykanych przez nas problemów w gabinecie dietetycznym. Pokazuje na jakie aspekty należy zwrócić szczególną uwagę i kiedy konieczna jest dalsza diagnostyka.

TEMATYKA SZKOLENIA:

I. Wprowadzenia do tematu

 • Cele diagnostyki, rodzaje badań diagnostycznych
 • Ocena stanu odżywienia pacjenta, niedożywienia
 • Otyłość, zespół metaboliczny, cukrzyca- diagnostyka

II. Postępowanie w chorobach

 • Postępowanie w chorobach układu krążenia:
  dyslipidemie, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, choroba zakrzepowa- definicje i epidemiologia, obraz kliniczny, rozpoznanie, diagnostyka
 • Postępowanie w chorobach dróg oddechowych
  astma, mukowiscydoza, POCHP-definicje i epidemiologia, obraz kliniczny, rozpoznanie, diagnostyka
 • Postępowanie w chorobach układu pokarmowego:
  nudności, wymioty, biegunka, zaparcia, zapalenie żołądka, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, refluks żołądkowo-przełykowy, choroba Leśniowskiego-Crohna, kamica pęcherzyka żółciowego, ostre i przewlekłe zapalenie trzustki-definicje i epidemiologia, obraz kliniczny, rozpoznanie, diagnostyka
 • Postępowanie w chorobach endokrynologicznych:
  niedoczynność i nadczynność tarczycy, zespół policystycznych jajników definicje i epidemiologia, obraz kliniczny, rozpoznanie, diagnostyka

III. Badania

 • Badania diagnostyczne w chorobach nerek: badania laboratoryjne, ogólne badanie moczu, cechy fizyczne, morfologiczne i biochemiczne moczu
 • Badania w chorobach układu krwiotwórczego, badania morfologiczne i laboratoryjne krwi
Osoba prowadząca Koszt szkolenia Rodzaj szkolenia
dr n. o zdr. Patrycja Kłósek
- nasza kadra
160 zł / 1 os. e-szkolenie

 

  Formularz zgłoszeniowy na szkolenie
  Imię i nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Rodzaj rachunku
  (brak możliwości zmiany po dokonaniu rejestracji)
  paragonfaktura
  W przypadku wybrania opcji faktura
  proszę podać dane firmy wraz z NIP
  Dane adresowe do wysyłki certyfikatu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z uczestnictwem w szkoleniu.

  Część informacyjna

  Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale wskazanie imienia i nazwiska wraz z adresem e-mail oraz numerem telefonu niezbędne do realizacji ww. celu. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail (patrycjaklosek@gmail.com). Jednocześnie informujemy, że wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem podanych danych osobowych jest Patrycja Kłósek, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Paleta diet Patrycja Kłósek”. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do Państwa danych osobowych dotyczących oraz ich poprawiania.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że:

  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 lat od momentu zakończenia szkolenia.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.
  • Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe będą dalej przekazywane osobie prowadzącej szkolenie, która będzie przetwarzała dane osobowe w imieniu administratora.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób w pełni zautomatyzowany i nie będą profilowane.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  Część informacyjna

  Udzielenie zgody jest dobrowolne. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail (patrycjaklosek@gmail.com). Jednocześnie informujemy, że wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem podanych danych osobowych jest Patrycja Kłósek, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Paleta diet Patrycja Kłósek”. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do Państwa danych osobowych dotyczących oraz ich poprawiania.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych

  oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że:

  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.
  • Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe nie będą dalej przekazywane.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób w pełni zautomatyzowany i nie będą profilowane.

  Prosimy po zarejestrowaniu się na szkolenie o dokonanie opłaty zgodnie z zamieszczonym cennikiem. Opłaty należy dokonać za pomocą przelewu bankowego na poniższe dane:

  • Paleta diet
   ul. Piekarska 6/57
   43- 600 Jaworzno
   NUMER KONTA: 27 1050 1357 1000 0092 1566 9368 ING BANK ŚLĄSKI

  W TYTULE PRZELEWU WPISUJĄC: imię i nazwisko kursanta, tytuł e-szkolenia (lub w przypadku szkolenia stacjonarnego jego datę i miejsce)

  REZERWACJA BEZ OTRZYMANEJ ZAPŁATY JEST NIEWAŻNA