Gabinet Dietetyczny w Oświęcimiu

Prowadź do gabinetu w Oświęcimiu

ul. Maksymiliana Kolbego 8, 32-600 Oświęcim

Kontakt z Twoim dietetykiem

+48 661 256 519

psychodietetyk--dietetyk-kliniczny-paleta-diet-oswiecim

Prowadząca konsultacje w Oświęcimiu: mgr Marta Stańczyk

Dietetyk kliniczny, Specjalista ds. aktywności fizycznej i żywienia w zdrowiu publicznym. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Zdrowy styl życia zawsze był jej ogromną pasją, a chęć pomocy innym towarzyszyła jej od najmłodszych lat. Łącząc te dwa aspekty, podjęła decyzję o pracy w zawodzie dietetyka, aby każdego dnia móc wspólnie z pacjentami walczyć o pozytywne zmiany w ich życiu. W połowie 2022 roku została mamą, każdą wolną chwilę wykorzystuje na zabawy i wspólny czas z synkiem. Uwielbia kuchnię włoską, sama dużo czasu spędza na gotowaniu, tworząc nowe pomysły na szybkie, zdrowe dania „jednogarnkowe”.

więcej

Lubi sport na świeżym powietrzu i długie spacery, a w deszczowe dni czyta kryminały.
Uważa że kluczem do sukcesu jest indywidualnie skomponowana dieta, którą pacjent będzie odbierał jako swój własny sposób odżywiania, a nie narzuconą z góry restrykcję. Dzięki wykorzystaniu technik psychodietetyki oraz optymistycznemu spojrzeniu na świat, każdego dnia w gabinecie wspiera pacjentów w osiągnięciu celu, zarażając pozytywnym myśleniem i uśmiechem.

Jeśli poszukujesz sprawdzonego dietetyka w Oświęcimiu to zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego gabinetu mieszącego się przy ul. Fryderyka Chopina 14/8. W gabinecie kompleksowo zadbasz nie tylko o dietę i zrzucenie zbędnych kilogramów pod okiem naszej psychodietetyk – mgr Patrycji Baki. Swoich pacjentów prowadzi tutaj ceniony fizjoterapeuta mgr Piotr Zemła zajmujący się m.in. schorzeniami kręgosłupa takimi jak dyskopatia, zmiany zwyrodnieniowe, rehabilitacja po operacjach neurochirurgicznych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego dietetyka!

W każdym naszym gabinecie funkcjonuje sprawdzony, opracowany przez dr Patrycję Kłósek system pracy motywacyjnej z pacjentem. Nasza praca jest naszą pasją. Wspólnie dbamy o to, aby nasi pacjenci nie tylko redukowali masę ciała, ale przede wszystkim na trwałe uczyli się zdrowych nawyków żywieniowych.

Pracujemy nad Twoim poczuciem własnej wartości, organizacją czasu, uczymy Cię jak odreagowywać stres, jak prawidłowo stawiać sobie cele i realizować. Przechodzimy z Tobą przez porażki i wspólnie cieszymy się z Twoich osiągnięć. Naszym największym sukcesem jest Twoja kompleksowa, pozytywna zmiana samego siebie.

Jak wygląda wizyta?

Pierwsza wizyta obejmuje rozmowę wstępną i diagnostykę problemu, jest ona bezpłatna. Na tej wizycie dietetyk zbierze wywiad lekarski, żywieniowy, oceni Twój poziom motywacji do leczenia oraz wykona badanie analizy składu ciała za pomocą profesjonalnego sprzętu diagnostycznego. Na pierwszej wizycie warto mieć ze sobą aktualne wyniki badań medycznych. Jeśli jednak ich nie posiadasz, nie wykonuj ich specjalnie przed wizytą, ponieważ po kompleksowym wywiadzie i analizie składu ciała nasz dietetyk oceni jakie badania powinieneś wykonać i poinformuje Cię o tym, doniesiesz je w późniejszym terminie.

W zależności od zastosowania modelu psychodietetycznego lub leczenia metodami dietetyki klinicznej, częstotliwości wizyt i poziomu trudności koniecznej do zastosowania diety specjalista na pierwszej bezpłatnej konsultacji przedstawi Państwu także koszt dalszego leczenia i przygotowania diety. Pacjent decyzję o dalszym leczeniu może podjąć w dogodnych dla niego momencie.

W naszym gabinecie zdajemy sobie sprawę z tego, że leczenie żywieniowe jest procesem długotrwałym. Dobra współpraca dietetyka i pacjenta jest jedynym kluczem do sukcesu: osiągnięcia wymarzonej sylwetki, poprawy stanu zdrowia czy wyników badań medycznych.

Pacjent dzięki pierwszej bezpłatnej wizycie ma szansę poznać dietetyka, zapytać o wszelkie aspekty przyszłego leczenia i podjąć decyzję czy chce nawiązać z nim współpracę. Dietetyk na pierwszej wizycie oceni również na podstawie zebranych informacji dotyczących głównie stanu zdrowia pacjenta i aspektów psychologicznych jaki model leczenia dobrać.