Gabinet Dietetyczny w Rudzie Śląskiej

Prowadź do gabinetu w Rudzie Śląskiej

ul. Karola Goduli 24 (Stary Szpital), Ruda Śląska

Kontakt z Twoim dietetykiem

+48 729 849 526

Nasz dietetyk mgr Agata Mróz

Dietetyk kliniczny, Trener zdrowego stylu życia, Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Członek zespołu Centrum Leczenia Otyłości Paleta Diet, gdzie pracuje z pacjentem wykorzystując techniki psychodietetyki. Regularnie śledzi doniesienia naukowe, by pomagać swoim pacjentom zgodnie z najnowszymi standardami.

Podczas wcześniejszej pracy w cateringu dietetycznym zauważyła, że nawet idealnie dobrana dieta dostarczona pod same drzwi, nie jest gwarantem redukcji masy ciała. Zachęciło ją to do zgłębiania technik psychodietetyki, jako skutecznego narzędzia wsparcia pacjenta w procesie redukcji masy ciała oraz zmiany swojego życia.

Gabinet naszej dietetyk w Rudzie Śląskiej znajduje się w budynku „Starego Szpitala na Goduli”, przy ul. Karola Goduli 24 – oddanego do użytku w czerwcu 2018 roku. W budynku znajdziesz również „Sklep z Perukami Nachemii” po chemioterapii i leczeniu onkologicznym, specjalistę fizjoterapii, dietetyki sportowej i wiele innych.

Z uwagi na lokalizację łatwo trafią do nas również pacjenci poszukujący dietetyka w Zabrzu, Bytomiu oraz Chorzowie. Nasz gabinet mieści się na parterze budynku. Wchodząc głównym wejściem kieruj się na prawo do końca korytarza. Konsultacje dietetyczne prowadzi nasza dietetyk mgr Agata Mróz. Zapraszamy do kontaktu i rejestracji na wizyty!

W każdym naszym gabinecie funkcjonuje sprawdzony, opracowany przez dr Patrycję Kłósek system pracy motywacyjnej z pacjentem. Nasza praca jest naszą pasją. Wspólnie dbamy o to aby nasi pacjenci nie tylko redukowali masę ciała ale przede wszystkim na trwałe uczyli się zdrowych nawyków żywieniowych.

Pracujemy nad Twoim poczuciem własnej wartości, organizacją czasu, uczymy Cię jak odreagowywać stres, jak prawidłowo stawiać sobie cele i realizować. Przechodzimy z Tobą przez porażki i wspólnie cieszymy się z Twoich osiągnięć. Naszym największym sukcesem jest Twoja kompleksowa, pozytywna zmiana samego siebie.

Jak wygląda wizyta?

Pierwsza wizyta obejmuje rozmowę wstępną i diagnostykę problemu, jest ona bezpłatna. Na tej wizycie dietetyk zbierze wywiad lekarski, żywieniowy, oceni Twój poziom motywacji do leczenia oraz wykona badanie analizy składu ciała za pomocą profesjonalnego sprzętu diagnostycznego. Na pierwszej wizycie warto mieć ze sobą aktualne wyniki badań medycznych. Jeśli jednak ich nie posiadasz, nie wykonuj ich specjalnie przed wizytą, ponieważ po kompleksowym wywiadzie i analizie składu ciała nasz dietetyk oceni jakie badania powinieneś wykonać i poinformuje Cię o tym, doniesiesz je w późniejszym terminie.

W zależności od zastosowania modelu psychodietetycznego lub leczenia metodami dietetyki klinicznej, częstotliwości wizyt i poziomu trudności koniecznej do zastosowania diety specjalista na pierwszej bezpłatnej konsultacji przedstawi Państwu także koszt dalszego leczenia i przygotowania diety. Pacjent decyzję o dalszym leczeniu może podjąć w dogodnych dla niego momencie.

W naszym gabinecie zdajemy sobie sprawę z tego, że leczenie żywieniowe jest procesem długotrwałym. Dobra współpraca dietetyka i pacjenta jest jedynym kluczem do sukcesu: osiągnięcia wymarzonej sylwetki, poprawy stanu zdrowia czy wyników badań medycznych.

Pacjent dzięki pierwszej bezpłatnej wizycie ma szansę poznać dietetyka, zapytać o wszelkie aspekty przyszłego leczenia i podjąć decyzję czy chce nawiązać z nim współpracę. Dietetyk na pierwszej wizycie oceni również na podstawie zebranych informacji dotyczących głównie stanu zdrowia pacjenta i aspektów psychologicznych jaki model leczenia dobrać.