Gabinet Dietetyczny w Sosnowcu

Prowadź do gabinetu w Sosnowcu

ul. Rozwojowa 11, 41-200 Sosnowiec

Kontakt z Twoim dietetykiem

+48 669 522 806

Nasz dietetyk mgr Donata Krawczyk

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Uczestniczka licznych szkoleń i kursów z zakresu dietetyki i żywienia. W swojej pracy za pomocą technik psychodietetyki pomaga pacjentom przejść przez zmianę ich sposobu myślenia aby mogli w zdrowy i racjonalny sposób schudnąć.

Wykorzystując techniki motywacyjne oducza pacjentów utartych, błędnych zachowań żywieniowych i uczy ich nowych sposobów funkcjonowania. Jej pasją jest gotowanie, często szuka w kuchni rozwiązań które ułatwią pacjentom stosowanie się do diety. Często eksperymentuje i testuje przepisy na słodkości, które są niskokaloryczne i zdrowe.

więcej

Twierdzi, że kluczem do osiągniecia celu wymarzonej sylwetki, jest dopasowanie żywienia do potrzeb własnego organizmu. Codziennie uczy pacjentów wsłuchiwania się we własne ciało. Zaraża pozytywnym myśleniem, uśmiechem i radością do życia.

Gabinet naszej dietetyk zlokalizowany jest w Sosnowcu przy ul. Ostrogórskiej 24 w „Instytucie Kosmetologii Face to Face” świadczącym szeroki zakres usług z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, laseroterapii, SPA, wellness. Dietetykiem prowadzącym konsultacje jest, praktycznie od początku istnienia gabinetu, mgr Donata Krawczyk – dietetyk kliniczny posiadająca duże doświadczenie w pracy z dorosłymi pacjentami oraz dziećmi. Donata Krawczyk jest również koordynatorem odpowiedzialnym za pracę całego zespołu Palety Diet. Zapraszamy!

W każdym naszym gabinecie funkcjonuje sprawdzony, opracowany przez dr Patrycję Kłósek system pracy motywacyjnej z pacjentem. Nasza praca jest naszą pasją. Wspólnie dbamy o to, aby nasi pacjenci nie tylko redukowali masę ciała, ale przede wszystkim na trwałe uczyli się zdrowych nawyków żywieniowych.

Pracujemy nad Twoim poczuciem własnej wartości, organizacją czasu, uczymy Cię jak odreagowywać stres, jak prawidłowo stawiać sobie cele i realizować. Przechodzimy z Tobą przez porażki i wspólnie cieszymy się z Twoich osiągnięć. Naszym największym sukcesem jest Twoja kompleksowa, pozytywna zmiana samego siebie.

Jak wygląda wizyta?

Pierwsza wizyta obejmuje rozmowę wstępną i diagnostykę problemu, jest ona bezpłatna. Na tej wizycie dietetyk zbierze wywiad lekarski, żywieniowy, oceni Twój poziom motywacji do leczenia oraz wykona badanie analizy składu ciała za pomocą profesjonalnego sprzętu diagnostycznego. Na pierwszej wizycie warto mieć ze sobą aktualne wyniki badań medycznych. Jeśli jednak ich nie posiadasz, nie wykonuj ich specjalnie przed wizytą, ponieważ po kompleksowym wywiadzie i analizie składu ciała nasz dietetyk oceni jakie badania powinieneś wykonać i poinformuje Cię o tym, doniesiesz je w późniejszym terminie.

W zależności od zastosowania modelu psychodietetycznego lub leczenia metodami dietetyki klinicznej, częstotliwości wizyt i poziomu trudności koniecznej do zastosowania diety specjalista na pierwszej bezpłatnej konsultacji przedstawi Państwu także koszt dalszego leczenia i przygotowania diety. Pacjent decyzję o dalszym leczeniu może podjąć w dogodnych dla niego momencie.

W naszym gabinecie zdajemy sobie sprawę z tego, że leczenie żywieniowe jest procesem długotrwałym. Dobra współpraca dietetyka i pacjenta jest jedynym kluczem do sukcesu: osiągnięcia wymarzonej sylwetki, poprawy stanu zdrowia czy wyników badań medycznych.

Pacjent dzięki pierwszej bezpłatnej wizycie ma szansę poznać dietetyka, zapytać o wszelkie aspekty przyszłego leczenia i podjąć decyzję czy chce nawiązać z nim współpracę. Dietetyk na pierwszej wizycie oceni również na podstawie zebranych informacji dotyczących głównie stanu zdrowia pacjenta i aspektów psychologicznych jaki model leczenia dobrać.