Nasi Dietetycy

Nasz dietetyk, twórca idei pracy z pacjentem drogą motywacji
dr n. o zdr. Patrycja Kłósek, właściciel Palety Diet

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk, doktor nauk o zdrowiu, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu SWPS. Autorka publikacji i badań z zakresu leczenia otyłości. Szkoli żywieniowców z całego kraju do pracy w zawodzie. Specjalista do spraw redukcji masy ciała. Jej pacjenci zrzucili już razem dziesiątki ton kilogramów. Pasjonatka prostego i smacznego gotowania. Jej największa pasją jest praca ze studentami których uczy jak zmieniać życie swoim pacjentom. Jej misją jest zmiana życia pacjentów na lepsze.

W Palecie Diet pomagamy naszym pacjentom nie tylko zmieniać ich nawyki żywieniowe, zmieniamy ich życie, podnosimy jego jakość. W leczeniu dietetycznym wykorzystujemy innowacyjne techniki psychodietetyki, które pomagają naszym pacjentom pokonywać wszelkie przeszkody w dążeniu do zdrowia i dobrego samopoczucia. W leczeniu jesteśmy partnerami, wspieramy i otaczamy troską każdego kto obdarzy nas swoim zaufaniem. Za to kocham swoją pracę. Przez lata stała się ona nie tylko moją pasją ale też misją.

Codziennie obserwuję jak nasi pacjenci zmieniają siebie, patrzę z boku jak kolejne osoby dzięki naszej pomocy zmieniają perspektywę swojego życia na lepszą, przechodzą totalne metamorfozy zarówno te dotyczące wyglądu jak i te większe dotyczące sposobu myślenia i życia.

Moim mottem życiowym jest to aby codziennie okazywać pacjentom przyjaźń, wierzyć w ich możliwości tak samo jak w cały zespół Palety Diet.

Nasz dietetyk mgr Donata Krawczyk

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Uczestniczka licznych szkoleń i kursów z zakresu dietetyki i żywienia. W swojej pracy za pomocą technik psychodietetyki pomaga pacjentom przejść przez zmianę ich sposobu myślenia aby mogli w zdrowy i racjonalny sposób schudnąć.

Wykorzystując techniki motywacyjne oducza pacjentów utartych, błędnych zachowań żywieniowych i uczy ich nowych sposobów funkcjonowania. Jej pasją jest gotowanie, często szuka w kuchni rozwiązań które ułatwią pacjentom stosowanie się do diety. Często eksperymentuje i testuje przepisy na słodkości które są niskokaloryczne i zdrowe.

Twierdzi, że kluczem do osiągniecia celu wymarzonej sylwetki, jest dopasowanie żywienia od potrzeb własnego organizmu. Codziennie uczy pacjentów wsłuchiwania się we własne ciało. Zaraża pozytywnym myśleniem, uśmiechem i radością do życia.

psychodietetyk--dietetyk-kliniczny-paleta-diet-oswiecim

Nasz dietetyk mgr Marta Stańczyk

Dietetyk kliniczny, Specjalista ds. aktywności fizycznej i żywienia w zdrowiu publicznym. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Zdrowy styl życia zawsze był jej ogromną pasją, a chęć pomocy innym towarzyszyła jej od najmłodszych lat. Łącząc te dwa aspekty, podjęła decyzję o pracy w zawodzie dietetyka, aby każdego dnia móc wspólnie z pacjentami walczyć o pozytywne zmiany w ich życiu. W połowie 2022 roku została mamą, każdą wolną chwilę wykorzystuje na zabawy i wspólny czas z synkiem. Uwielbia kuchnię włoską, sama dużo czasu spędza na gotowaniu, tworząc nowe pomysły na szybkie, zdrowe dania „jednogarnkowe”.

Lubi sport na świeżym powietrzu i długie spacery, a w deszczowe dni czyta kryminały.
Uważa że kluczem do sukcesu jest indywidualnie skomponowana dieta, którą pacjent będzie odbierał jako swój własny sposób odżywiania, a nie narzuconą z góry restrykcję. Dzięki wykorzystaniu technik psychodietetyki oraz optymistycznemu spojrzeniu na świat, każdego dnia w gabinecie wspiera pacjentów w osiągnięciu celu, zarażając pozytywnym myśleniem i uśmiechem.

psychodietetyk gabinetu detetycznego w lędzinach Katarzyna Patyk

Nasz dietetyk mgr Katarzyna Patyk

Dietetyk kliniczny oraz psychodietetyk. Jej pasją jest wspieranie innych w osiągnięciu zdrowego i zrównoważonego stylu życia. Z wielką troską i oddaniem pomaga swoim pacjentom realizować cele zdrowotne poprzez spersonalizowane podejście do żywienia i holistyczną opiekę.

Studiowała dietetykę na Wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum, zdobywając solidne wykształcenie w dziedzinie nauki o żywieniu. Dzięki swojej wiedzy i praktycznemu doświadczeniu, Kasia tworzy spersonalizowane plany żywieniowe, uwzględniając unikalne potrzeby każdego pacjenta.

Jako matka kilkuletniego synka, Kasia doskonale rozumie wyzwania związane z równoważeniem obowiązków rodzicielskich z pracą zawodową. Jej empatyczne podejście i wrażliwość na potrzeby rodzin sprawiają, że jest niezastąpionym wsparciem dla rodziców poszukujących zdrowych nawyków żywieniowych dla swoich dzieci.

Poza pracą zawodową, Kasia ma wiele pasji, które dodają barw jej życiu. Kocha musicale i często spędza czas na ich spektaklach, oddając się magii sceny i muzyki. Pasja do gotowania pozwala jej tworzyć smaczne i odżywcze posiłki, które cieszą zarówno podniebienia, jak i oczy.

Fotografia stanowi dla Kasi sposobność do uwieczniania ulotnych chwil i emocji. Jej zamiłowanie do obrazów pozwala jej tworzyć piękne wspomnienia, które trwają przez całe życie.