Poznajcie Kacpra! Cudownego chłopaka, który schudł w Palecie Diet 52 kg!

2022-06-07 | Blog, mgr Donata Krawczyk

Zastanawiacie się co pomogło w osiągnięciu celu? Z mojej obserwacji mogę powiedzieć jedno-
z każdym ćwiczeniem motywacyjnym, rozmowami dotyczącymi wizji siebie po procesie odchudzania, Kacper był bardzo pewny swoich działań, obdarzył mnie zaufaniem, trzymał się planu – bo WIERZYŁ, że to możliwe !
Przeczytajcie koniecznie wywiad z Kacprem, który opowiada o swojej historii z odchudzaniem!

1. Kacper dlaczego zdecydowałeś się schudnąć i umówić się na wizytę do Palety Diet? Czy otyłość przeszkadzała Ci w życiu codziennym?
Zdecydowałem się schudnąć, bo chciałem coś zmienić w swoim życiu. Tak, zdecydowanie otyłość przeszkadzała mi w życiu codziennym. Czułem się ospały, bez energii, nie miałem ochoty wychodzić z domu.
2. Co było dla Ciebie najgorsze podczas procesu odchudzania? Co z kolei wspominasz pozytywnie?
Najciężej było z trzymaniem stałych godzin, ale z czasem i to przestało być problemem, a z rzeczy które mile wspominam to cały etap z mojej diety i nowe pomysły na dania i ciekawe, smaczne przepisy 🙂 Podczas dietoterapii spróbowałem wiele ciekawych potraw, których wcześniej nigdy nie jadłem!
3. Niewątpliwie w trakcie trwania naszej przygody zauważyłam, że zacząłeś chętniej spotykać się ze znajomymi. Czy myślisz, że odchudzanie wpłynęło na Twoją większą pewność siebie i otwartość społeczną?
Tak nabrałem dużo pewności siebie, stałem się bardziej otwarty na ludzi. Chętniej poznaje nowe osoby. Zniknął dyskomfort, który pojawiał się jak byłem z rówieśnikami. To dla mnie bardzo znacząca i pozytywna zmiana.
4. Kacper schudłeś 52kg! Co jest dla Ciebie największą zmianą? Z czego jesteś najbardziej dumny? Co sprawia Ci radość po osiągnięciu celu?
Najbardziej jestem zadowolony z tego, że już nie mam problemu z doborem ubrań. Największą radość sprawia mi to, że stałem się bardziej chętny do wyjść ze znajomymi. Ogromną zmianą jest jednak to, że zaakceptowałem swój wygląd.
5. Co poradziłbyś innym, którzy mają obawy przed wizytą u dietetyka?
Nie ma czego się wstydzić, a spróbować warto! Nie jest to takie ciężkie jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Z pewnością dużo daje wsparcie specjalisty w dziedzinie psychodietetyki. Wystarczy spróbować i dać sobie trochę czasu i będzie okej!